vs
12/08/2013
Score: 39 - 27

Match Report

Ekipa Metalca ostvarila je još jednu pobedu na domaćem terenu , savladana je ekipa Sivca 69 , rezultatom 39:27

Gosti su dobro otvorili utakmicu i vec nakon nekoliko minuta imali prednost od 0:2. Greške u igri naših momaka gost su iskoristili i u 10. minutu vode sa 2:5 . Ekipa Metalca se budi i do 20. minuta preokrece rezultat u svoju korist , 10:9. Do kraja prvog dela igre se igralo gol za gol , na poluvremenu 16:16.

Metalac odlično otvara drugo poluvreme , požrtvovanom igrom u odbrani i efikasnim napadom nakon 5 minuta igre u drugom poluvremenu ima prednost od 3 gola, 22:19 , i prelama meč u svoju korist. Od tog trenutka pa do kraja meča prednost ekipe Metalca vrtoglavo raste , a najveća prednost iznosila je 13 golova ,39 :26. U poslednjem napadu gosti postižu gol za konačan rezultat 39:27.

Statistika:

Hala: ” Dom Sportova” Futog

Gledalaca: 100

RK Metalac – RK Sivac 69      39 : 27 (16:16)

Sudije: Višekruna , Ćirković ; DelegatVračar Jovana

Sedmerci: Metalac 2(2) , Sivac 69 6(5) ; Isključenja: Metalac 4 minuta ; Sivac 69 4 minuta

Žuti kartoni:  Ilić,Devetak,Ivanović (Metalac); Papuga,Vučinić,Milekić , trener Radović (Sivac 69)