vs
03/01/2014
Score: 18 - 23

Match Report

Rukometaši Metalca ostvarili su zasluženu pobedu na pošetku drugog dela sezone , savladana je ekipa Kikinde u Kikindi, rezultatom 18:23.

Domaćini su bolje otvorili meč i poveli sa 2:0 ali ekipa Metalca se konsoliduje i serijom od 0 : 3  preokreće rezultat u svoju korist. Igralo se gol za gol sve do 15. minuta kada ekipa Metalca dolazi do 2 gola prednosti. Fenomenalnom odbranom i efikasnim napadom ekipa Metalca dolazi do 4 gola viška , rezultat 5:9. Do kraja prvog dela igre oba tima daju po 2 gola , rezultat 7:11.

Drugi deo igre naši momci nastavljaju sa odličnom igrom. Pokušaji domaćina da se rezultatski vrate u meč nisu urodili plodom , iako su u jednom trenutku smanjili na 2 gola zaostatka. Naši momci u 50. minutu ostvaruju najveću prednost na meču od 6 golova razlike , rezultat 14:20. Do kraja još nekoliko golova na obe strane , na kraju 18:23.

Statistika:

Hala: SC ” Jezero”

Gledalaca: 150

RK Kikinda : RK Metalac 18:23 (7:11)

Sudije:Labus,Milićev Delegat: Miroslav Badrljica

Sedmerci : Metalac 2 (2) , Kikinda 2 (1) Isključenja: Metalac 10 minuta ; Kikinda  10 minuta;

Žuti kartoni:  Radić,Tojagić,Manojlović, (Metalac)  ;Brojčin,Terek,Pavlov (Kikinda)