Окружни Рукометни Савез „Јужна Бачка“ зимска лига 2013_____

                 images

Окружни Рукометни Савез “Јужна Бачка“

 ЗИМСКА ЛИГА 2014 МУШКАРЦИ

 

А  ГРУПА:

          1. РК „ЛАВОВИ „                  Б.ПАЛАНКА

2. РК „МЕТАЛАЦ“               ФУТОГ

       3. РК „РАДНИЧКИ“             НОВИ САД

         4. РК „ХАЈДУК“                    ЧУРУГ    

1.

РК „ЛАВОВИ“

2

2

0

0

57/46

+11

4

2.

РК „ХАЈДУК“

2

1

0

1

55/57

-2

2

3.

РК “РАДНИЧКИ“

2

1

0

1

52/59

-7

2

4.

РК „МЕТАЛАЦ“

2

0

0

2

50/52

-2

0

 

Б  ГРУПА:   

           

                                                     1. РК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“        ИНЂИЈА

                                                    2. РК „СРЕМ СМ“       С. МИТРОВИЦА

                                                    3. РК „ЦЕМЕНТ“        БЕОЧИН 

                                                    4. РК „СЛАВИЈА“              Н.САД

1.

РК „СРЕМ“

2

2

0

0

54/52

+2

4

2.

РК „ЦЕМЕНТ“

2

1

0

1

52/52

0

2

3.

РК „ИНЂИЈА“

2

1

0

1

56/50

+6

2

4.

РК „СЛАВИЈА“

2

0

0

2

49/56

-7

0

 

РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ  КОЛА

 

А   ГРУПА   ФУТОГ  (НЕДЕЉА) 26.01.2014.

 

1. РК“МЕТАЛАЦ“- РК“ЛАВОВИ“                    23:24(10:12)

2. РК“РАДНИЧКИ“– РК“ХАЈДУК“                  24:32(11:15)

3.РК „РАДНИЧКИ“-РК“МЕТАЛАЦ“               28:27(13:10)                                                      

4.РК „ЛАВОВИ“ – РК“ХАЈДУК“                       33:23(16:09)                                                    

 

Б   ГРУПА   БЕОЧИН  (НЕДЕЉА) 26.01.2014.

 

  1. 1.                РК „ЦЕМЕНТ“ – РК „СЛАВИЈА“             26:25(12:12)
  2. 2.                РК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ – РК „СРЕМ“          26:27(16:13)
  3. 3.                РК „СЛАВИЈА“- РК“ИНЂИЈА“                24:30(12:10)
  4.  
  5. 4.                РК „ЦЕМЕНТ“ –РК „СРЕМ“                      26:27(09:12)                                                 

                                                                                        

ФИНАЛЕ  (НЕДЕЉА) 09.02.2014. ФУТОГ

 

РАСПОРЕД ОДИГРАВАЊА  

               

1. „МЕТАЛАЦ“ – “СЛАВИЈА“            18.00      (за 7 и 8 место)

2. „ХАЈДУК“ – „ЦЕМЕНТ“                  19,15     (за  3 и 4 место)

3. „ЛАВОВИ“ – „СРЕМ СМ“                20,30     (за 1 и 2 место)

    4. „РАДНИЧКИ“-ЖЕЛЕЗНИЧАР“ 12.02. У 16,00 Н.САД  КЛИСА(Слана бара)   (за 5 и 6 место)

                   

Comments are closed.