Окружни Рукометни Савез „Јужна Бачка“ зимска лига 2013_____

images

    Окружни Рукометни Савез   “Јужна Бачка“

 ЗИМСКА ЛИГА 2014 МУШКАРЦИ

БИЛТЕН БРОЈ  1

E-mail: orsjuznabacka@open.telekom.rs

А  ГРУПА:

          1. РК „ЛАВОВИ „                  Б.ПАЛАНКА

2. РК „МЕТАЛАЦ“               ФУТОГ

       3. РК „РАДНИЧКИ“             НОВИ САД

         4. РК „ХАЈДУК“                    ЧУРУГ           

 

Б  ГРУПА:   

           

        1. РК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“              ИНЂИЈА

                   2. РК „СРЕМ СМ“                       С. МИТРОВИЦА

       3. РК „ЦЕМЕНТ“                         БЕОЧИН 

4. РК „СЛАВИЈА“                       Н.САД

 

E-mail: orsjuznabacka@open.telekom.rs  мобилни  063/511-375

ПРВО КОЛО

 

А   ГРУПА   ФУТОГ  (НЕДЕЉА) 26.01.2014.

 

РАСПОРЕД ОДИГРАВАЊА:

 

1. РК“МЕТАЛАЦ“- РК“ЛАВОВИ“                    17,00

2. РК“РАДНИЧКИ“– РК“ХАЈДУК“                  18,15

3. ПОРАЖЕНИ                                                       19,30

4. ПОБЕДНИЦИ                                                     20,45

 

Б   ГРУПА   БЕОЧИН  (НЕДЕЉА) 26.01.2014.

 

РАСПОРЕД ОДИГРАВАЊА:   

         

                             

Б   ГРУПА   БЕОЧИН  (НЕДЕЉА) 26.01.2014.

 

РАСПОРЕД ОДИГРАВАЊА:

 1.    РК „ЦЕМЕНТ“ – РК „СЛАВИЈА“              17,00

2.    РК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ – РК „СРЕМ“           18,15

3.    ПОРАЖЕНИ                                                    19,30 

4.    ПОБЕДНИЦИ                                                  21,00

 

ФИНАЛЕ  (НЕДЕЉА) 02.02.2014.

 

Финалнни део ће се одиграти по систему: Прваци група играју за прво и друго место и тако редом за пласман од првог до осмог места.                                                                 Место одигравања финала биће накнадно објављено у следећем билтену.

Обавезе клубова су да за сваку утакмицу на лицу места уплате 1.000,00 динара на име трошкова организације такмичења и куповину пехара и појединачних признања.

 

Нови Сад 21.01.2014.                           Такмичарска комисија

 

Comments are closed.